Adres info

Voorzitter Wachtlijst-administratie
Peter Boers Tel.: 0495-53 69 27 Miranda Bloem Tel.: 06-286 24 068
Voorburcht 12 E-mail: voorzitter@reddingsbrigadeweert.nl E-mail: wachtlijst@reddingsbrigadeweert.nl
6002 VX, Weert
   
 
Vertrouwens contactpersoon (VCP) Activiteiten Commissie (AC)
Marion van Deursen E-mail: vcp@reddingsbrigadeweert.nl Gerard Duisters Tel.: 0495-54 14 84
Nicole Horyon E-mail: vcp@reddingsbrigadeweert.nl E-mail: ac@reddingsbrigadeweert.nl
   
 
Administratieve Ondersteunings Commissie (AOC) Technische Commissie (TC)
Wim Smeets E-mail: aoc@reddingsbrigadeweert.nl Henk de Koning Tel.: 0495-54 76 52
E-mail: tc@reddingsbrigadeweert.nl
   
 
Arbo Commissie Redactie Info
John van der Veer Tel.: Na 18:00 uur, 0495-53 81 02 Jeroen Geelen Tel.: 0495-85 46 72
E-mail: arbo@reddingsbrigadeweert.nl E-mail: redactie@reddingsbrigadeweert.nl
   
 
Clublokaal verhuur Webmaster
Huub Breukel Tel.: Na 18:00 uur, 0495-54 11 82 Huub van Kimmenade E-mail: webmaster@reddingsbrigadeweert.nl
E-mail: clublokaal@reddingsbrigadeweert.nl
   
 
Clublokaal
Kazernelaan 115
6006 SP, Weert